Dvoudenní semináře

Dvoudenní Satsang se Zdenkou Pohlreich - setkání s koňmi v přítomnosti

5 900,00 Kč

Dvoudenní seminář zaměřený  duchovní a osobnostní růst. 

"Život není problém, který je třeba řešit, je to skutečnost, kterou je třeba poznat."


Seminář s přespáním v jurtách mezi koňmi, s večerní meditací a zpěvem. 

Více informací

Zbývá míst : 27

Product Description

 Abychom dokázali porozumět sami sobě, potřebujeme informace o tom, kdo vlastně jsme a jak funguje svět ve kterém se právě nacházíme.  Společně se dotkneme božské podstaty, která v nás klíčí jako semínko, aby vyrostlo  v dokonalý strom ze kterého můžeme sklízet sladké plody života. Těmi nejsladšími jsou láska, radost a štěstí. Tato božská podstata je naší pravou přirozeností, jen jsme na ni zapomněli a nevnímáme ji. Abychom si vzpomněli, musíme žít v přítomnosti. Jen TEĎ se dá vzpomenout. A s tím nám pomohou koně. Koně se Vám pokusí ukázat, jaké to je, žít v přítomnosti. Seminář je určen pro dospělé od 18 let a není třeba mít s koňmi zkušenosti. V ceně semináře je pitný režim a strava do nedělního oběda. Pokud máte nějaké dietní omezení, napište nám. Ubytování si zajišťuje každý sám, nebo je možné přespat zdarma na ranči ve stanech.  

                                                                                                        S láskou Zdenka a koně 

Program semináře: otázky a odpovědi, práce s koňmi, ježdění na koních. Program začíná v 11:00 hodin a končí druhý den ráno snídaní. Součástí programu bude meditace a zpěv. 

Ubytování zajištěno v areálu v jurtách, jídlo - pití je zajištěno organizátorem. Pro účast není nutné mít s koňmi zkušenost. 

Product Review