Bicom

Nové Harmonizace přístrojem Bicom

Harmonizace přístrojem Bicom

Biorezonanční metoda Bicom je speciální diagnostický a terapeutický postup, který kombinuje poznatky tradiční čínské medicíny, kvantové fyziky a německé technologie.
Díky přístroji Bicom mohou být u mnohých případů zjištěny a odstraněny skutečné, často skryté příčiny onemocnění.

Prosíme objednávat přes email: zgruberova@seznam.cz

Více informací

Product Description

Účinky biorezonance Bicom neopíráme pouze o tvrzení, ale jsou potvrzena studiemi, které jsou klasifikovány podle stupnice Evidence-based Medicine.

BICOM se využívá zejména při frekvenční analýze a odstranění těžkých kovů, alergických, plísňových, parazitálních, virových a bakteriálních zátěží, jako např. borelióza, nebo chlamydie, ale také jako pomoc při závislostech. Pomáhá také zmírnit negativní účinky při léčbě chemoterapií, radioterapií, kortikoidy..... 

Metoda se velmi osvědčila při odstranění závislosti na nikotinu.

Terapie BICOM je založena na celostním přístupu a upřednostňuje zjišťování příčin nikoli pouze příznaků.

Člověk není tvořen jen buňkami, tkáněmi a orgány, ale i rozumovými a emočními projevy. Celostní medicína tedy léčí jiným způsobem, a to tak, že najde a řeší příčiny nemoci, které mohou být rozprostřeny různě po těle, ale i v psychice. Na rozdíl od západního lékařství neléčí jen příznaky nemoci. Nenutí pacientovi závislost na lécích, které mohou škodit vedlejšími účinky a tím mohou u pacienta vyvolat jiné potíže.

Proto i správný BICOM terapeut na pacienta pohlíží jako na celého člověka a nejen jako na komplex buněk a biochemických procesů. Je tak schopen najít a následně odstranit fyzické i psychické nedostatky.

Více info naleznete na: www.bicom-optima.cz

ceník: První ošetření 2000,- (v ceně je čip, kde je nahraná terapie )

Každé další ošetření 800,-Kč /hodina ( u nás trvá ošetření bicomem max. 2 hodiny) počet terapií je individuální. 

Product Review